Prague By LARP, 10. ročník; 13. - 15. 4. 2018
Ryby
Obrázek pro článek Ryby
21. 3. 2018 22.47

Zachraň se, kdo můžeš! Rybí společnost Velkého útesu u břehů Austrálie ohrožuje predátor. Jeho příchod je zcela nevyhnutelný a rybí společností otřásají obavy i smělé návrhy na odvrácení hrozícího nebezpečí.

Kdo bude obětován? Kdo přežije? Vládnoucí třídy žijí v luxusu Velkého útesu a početná rybí spodina živoří na okraji. Mezi těžce pracující dělnickou třídou tuňáků i přetěžovanými hejny sardinek již bublají zárodky podvodní revoluce s touhou vymanit se prastarým nespravedlivým pořádkům. Už mají po hřbetní ploutve vykořisťování rybami z vyšší společnosti a jsou odhodlané začít něco dělat. Tohle bude velké. Bude to revoluce. Jak se ale podvodní společnost zmítaná sociálními rozdíly postaví ke smrtelné hrozbě?


Každé rozhodnutí má své následky, které musíš nést, ať už jsi sardinka nebo tuňák…


Podvodní drama slibující moře emocí a oceán legrace. Slibujeme vám dvouhodinový zážitek vhodný i pro neplavce. V tomto konverzačním larpu se vžijete do kůží a šupin všemožných obyvatel korálového útesu. Hra je určena pro 9 postav, není potřeba plavek ani neoprénů, postačí vlastní fantazie a dobrá vůle hrát. Larp je vhodný pro začínající potěr i protřelé štiky larpových vod. Věnuje se tématům lásky, zrady, povinnosti a hodnoty jedince ve společnosti.