Letní kempy 2020
Obrázek pro akci Letní kempy 2020
25. 7. 2020 – 8. 8. 2020

Letní kempy se konají ve dvou termínech: 

25.7. - 1.8. 2020

1.8. - 8.8. 2020

Cena za jeden týden je 4700Kč


Pokud už místa nejsou, můžete nám vyplnit náhradnickou přihlášku zde:
https://forms.gle/reUCCUhrVSU1S3q7A
Budete první, komu se ozveme, pokud se nějaké místo uvolní.

Program se neopakuje. RPG a LARPy v prvním týdnu nejsou totožné s těmi v týdnu druhém. Program prvního týdne je systematicky ukončen, ovšem následující kemp na program navazuje. Pokud si tedy chcete užít tu nejlepší zábavu i správnou atmosféru, je výhodné přihlásit se na kempy oba.

Obvyklé věkové rozpětí účastníků kempů je 12 - 22 let, ale po dohodě lze činit vyjímky oběma směry.
Za přihlášení na oba dva kempy je sleva.

Letos se v rámci celokempovního larpu opět podíváme do vesmíru. Tentokrát nás ovšem nečeká výlet kolonizační lodí, nýbrž Hvězdnou branou, přísně tajným mimozemským zařízením, které umožňuje cestování mezi planetami.
LARP je pochopitelně také připraven tak, aby děj každého týdne byl smysluplně oddělen, nicméně i tady platí, že je lepší jet s námi na oba týdny.

Akce se koná v příjemném prostředí rekreačního střediska Počta Lučkovice. V tomto klidném a tichém místě jsou účastníci ubytováni v pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

V areálu se nachází volejbalové hřiště a velké množství travnatých ploch pro využití při různých aktivitách nebo prostě jen pro odpočinek na čerstvém vzduchu. Stravování je zajištěno v jídelně, která je součástí objektu. Zároveň je možné využít k občerstvení bar, který je otevřen po celý den.

Lokace kempu umožňuje pro hry využít příjemného lesního prostředí, které jim dodává tu správnou atmosféru.

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, dejte nám to vědět co nejdříve na letnikempy@letnikempy.eu, při zrušení účasti platí následující storno podmínky:

30. den před odjezdem - 40% z ceny kempu
20. den před odjezdem - 70%
10 a méně dní před odjezdem - 100%
Při zajištění náhradníka se storno poplatky nehradí.

Potvrzovací mail o přihlášení by vám měl dorazit do 30 minut. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás na letnikempy@letnikempy.eu

Registrace uzavřena.

Přihlášených uživatelů 108 / 110